Правила подачі оголошень у розділ форуму

Побажання та пропозиції щодо роботи сайту і форуму.
Скарги щодо дій модераторів.

Правила подачі оголошень у розділ форуму

Повідомлення Ksiu » Пон квітня 07, 2014 8:36 pm

Імхо, у правилах подачі оголошень є два моменти: самі оголошення про купівлю-продаж і правила спілкування на форумі. Як на мене, правила спілкування на форумі і подання оголошень з комерційною метою - дві різні речі, які варто "розвести" у темі. І хто їх затвердив, саме ці правила? Я, мабуть, пропустила їхнє обговорення на двох останніх клубах, на яких не була присутня?.... :ugeek:
Ksiu
Ksiu
Ветеран форуму

Re: Правила подачі оголошень у розділ форуму

Повідомлення shevchenko » Вів квітня 08, 2014 8:56 am

А що саме Вам не сподобалось в правилах і що б Ви хотіли змінити? Кажіть конкретніше, бо з тексту не зрозуміло.
Обговорення на клубі не було та й чи потрібно воно?
Це форумні правила, створені з метою наведення порядку і чіткості на форумі. На створення їх та при потребі обговорення нюансів залучатимуться самі користувачі форуму, які при не згоді з чимось напишуть свої зауваження та пропозиції(впринципі це і вказано в останньому пункті правил). А хто не користується форумом той і не буде долучатись до цього)
Зокрема Barbarossa як учасник форуму запропонував ідеї впорядкування і воно помаленьку відбувається. Особисто дякую йому за слушні ідеї ;)
shevchenko
LoL

Повідомлення LOL » Вів квітня 08, 2014 11:30 am

Ksiu написав:Імхо, у правилах подачі оголошень є два моменти: самі оголошення про купівлю-продаж і правила спілкування на форумі. Як на мене, правила спілкування на форумі і подання оголошень з комерційною метою - дві різні речі, які варто "розвести" у темі. І хто їх затвердив, саме ці правила? Я, мабуть, пропустила їхнє обговорення на двох останніх клубах, на яких не була присутня?.... :ugeek:

Я також не зрозумів, що Вам не сподобалось? Ці правила стосуються підфоруму «Купівля/Продаж/Обмін». В них так і зазначено. Може я шось пропустив коли їх поблікував то вкажіть який пункт в Вас викликає запитання.
Борцям за волю не треба алкоголю!
LOL
Гуру

Повідомлення Ksiu » Вів квітня 08, 2014 7:40 pm

ОК, я при нагоді розпишу ці моменти. У мене просто виникло питання щодо пропозицій внутрішньо клубних по купівлі-продажі
Ksiu
Ksiu
Ветеран форуму

Повернутись до Робота сайту і форуму

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість